fbpx

Turto vertinimo paslaugos

Transporto priemonių vertinimas

Keleivinių automobilių, lengvųjų, komercinių, autobusų, motociklų, krovininių automobilių, specialios paskirties automobilių ir geležinkelio TP rinkos vertės nustatymas.

Kilnojamojo turto vertinimas

Įvairaus kilnojamojo turto vertinimas apima namų ir biuro apyvokos daiktus (buitinė technika, baldai ir panašiai) bei bet kokio kito kilnojamo turto vertės nustatymą.

Žalos dydžio apskaičiavimas

Mūsų įmonės darbuotojai, sukaupę ilgametę patirtį įvairaus turto vertinimo ir žalų apskaičiavimo srityse, suteiks profesionalias paslaugas bei informaciją visais susijusiais atvejais.

Žemės ūkio, miškų ūkio, statybinės ir pramoninės technikos vertinimas

Tai bet kokios technikos, mašinų ar įrenginių vertės nustatymas.

Vidaus vandenų transporto priemonių vertinimas

Bet kurio tipo savaeigio ar nesavaeigio keleivinio, krovininio, techninio laivo, kelto, kuris yra arba gali būti naudojamas laivybai vidaus vandenyse vertės nustatymas.

Automobilio kėbulo dažų storio (kokybės) matavimas

Profesionalia ir metrologiškai patikrinta Car Check System PLUS kėbulo dangos storio matavimo įrangos pagalba patikimai nustatome ar automobilio kėbulas buvo perdažytas.

Retrospektyvinis vertinimas

Reikalingas turto vertės praeityje nustatymas? Iš Jūsų pateiktų nuotraukų galime įvertinti Jūsų turto vertę praeityje.

Konsultacijos

Mes bendradarbiaujame su automobilių kėbulų remonto ir transporto įmonėmis, teikiame konsultacijas dėl automobilių kėbulų atkūrimo (remonto) kaštų apskaičiavimo ir pateikimo draudimo bendrovėms priimtinoje formoje.