fbpx

UAB „Autosigma“ – nepriklausoma turtą vertinanti įmonė, kurios būstinė įsikūrusi svarbiausiame Vakarų Lietuvos pramonės centre bei kelių, geležinkelių ir jūrų transporto mazge – Klaipėdoje. Tačiau paslaugas teikiame ne tik Vakarų Lietuvos regione, bet ir visoje Lietuvoje.

UAB „Autosigma“ misija yra teikti profesionalias įvairaus turto ir (ar) patirtų nuostolių vertinimo paslaugas kiekvienam klientui. Jai įgyvendinti esame subūrę kvalifikuotus vertintojus, pasitelkę pažangiausius technologinius ir mokslo išteklius, remiamės naujausiais rinkos ir ekonomikos tyrimais.

Esame motyvuoti ir turime viziją užimti garbingą vietą tarp lyderiaujančių turtą vertinančių įmonių. Tam nusibrėžėme strategines mūsų veiklos kryptis, investuojame į pažangiausias IT technologijas, plečiame paslaugų pasiekiamumą.

Esminės vertybės, kuriomis vadovaujamės savo veikloje – nepriklausomumas, konfidencialumas, profesionalumas, pažanga/inovacijos, sąžininga kainodara.

UAB „Autosigma“ turto vertinimo veiklą pradėjo 2011 metais. Įmonė įtraukta į Išorės verslo vertinimo veikla turinčių teisę verstis asmenų sąrašą. Įmonės vertintojai priklauso turto vertintojų profesinėms organizacijoms, yra Lietuvos vertintojų rūmų ir Lietuvos turto vertintojų asociacijos nariai.

 

Apie mus

Kvalifikuotas kolektyvas

Autotransporto, laivų, mechanikos inžinieriai, ekonomistai (finansininkai), nuolatos tobulina ir gilina žinias, kelia kvalifikaciją LR organizuojamuose vertintojų profesinių organizacijų ir priežiūros institucijų rengiamuose seminaruose.

Ilgametė patirtis

Vertintojai yra sukaupę nemažą darbo patirtį transporto priemonių eksploatacijos ir remonto srityse (nuo 1992 metų), transporto priemonių vertinimo ir nuostolių apskaičiavimo srityse (nuo 2003 metų).

Inovacijos

Mums svarbus mokslas ir jo pažanga. Nuolat investuodami į savo kvalifikacijos kėlimą ir naujausias IT technologijas mes stengiamės užtikrinti efektyvesnį, greitesnį, patogesnį ir patikimesnį paslaugų suteikimą.

Mūsų komanda

Artūr Ūsov

Direktorius - vertintojas +370 (644) 40008 artur.usov@nepriklausomi.lt

Stepas Puidokas

Vilniaus regiono vadovas - vertintojas +370 (615) 99001 stepas.puidokas@nepriklausomi.lt