fbpx

Automobilio kėbulo dažų storio (kokybės) matavimas

Automobilio kėbulas yra labiausiai matomas ir tuo pačiu labiausiai pažeidžiamas automobilio elementas, kuris dengia visas likusias automobilio mechanines konstrukcijas. Tai yra brangi ir svarbi transporto priemonės dalis, kurios būklė turi ypač didelę įtaką automobilio vertei.

Automobilio kėbulo patikros metu atliekamas kėbulo dangos storio matavimas turėtų būti vienas iš pirmiausiai atliekamų patikrinimų ketinant įsigyti naudotą automobilį, kuris ateityje gali padėti išvengti nemalonių netikėtumų, susijusių su nekokybišku kėbulo remontu ar dažymu.

Profesionalia ir metrologiškai patikrinta Car Check System PLUS kėbulo dangos storio matavimo įrangos pagalba patikimai nustatome ar automobilio kėbulas buvo perdažytas, ar buvo remontuotas, ir ar kokybiškai tai buvo padaryta. Matavimai atliekami ant visų tipų metalinių paviršių iki 5 mm (5000 μm) dažų storio.

Daugumos automobilių gamintojų gamyklinis kėbulo paviršiaus padengimo storis sudaro 70-170 mikronų išorinėms detalėms ir 50-100 mikronų vidiniams paviršiams (tarpduriams, statramsčiams bei variklio skyriaus ir bagažinės dažytiems paviršiams).

Matavimo rezultatai gali būti pateikiami surašytoje specialisto išvadoje pridedant matavimo prietaiso išklotinę.