APIE MUS

UAB „Autosigma“ – nepriklausomi turto vertintojai Klaipėdoje, tačiau klientui pageidaujant galime atvykit apžiūrėti turtą į bet kurį Lietuvos miestą.

slide-corporate-2

Mūsų įmonės specialistai diplomuoti autotransporto ir laivų transporto inžinieriai yra sukaupę ilgalaikę patirtį transporto priemonių eksploatacijos ir remonto srityse (nuo 1992 m.), bei transporto priemonių vertinimo ir žalų atlyginimo srityse (nuo 2003 m.).

Narystė turto vertintojų profesinėse organizacijose, Lietuvos vertintojų rūmuose ir Lietuvos turto vertintojų asociacijoje, bei nuolatinis dalyvavimas organizuojamuose seminaruose ir mokymuose užtikrina mūsų vertintojų aukštą kvalifikacijos lygį. Kiekvieną dieną atliekamas įvairaus turto vertinimas padeda mums išlaikyti profesionalumą.

KODĖL VERTA RINKTIS MUS

  • Patirtis. Sukaupėme turto ir žalų vertinimo patirtį dirbdami draudimo bendrovių žalų sureguliavimo padaliniuose ir kelių transporto priemonių bei pramoginių laivų remonto servisuose.
  • Profesionalumas ir operatyvumas. Esame atestuoti vertintojai, diplomuoti kelių ir laivų transporto inžinieriai. Inžinerinis technikos išmanymas leidžia detaliai atlikti turto vertinimą. Šiuolaikinis mąstymas mums padeda nuolat tobulinti įmonės vidinius procesus: didinant operatyvumą, lankstumą ir prisitaikymą prie individualių klientų poreikių.
  • Nepriklausomi vertintojai. Esame visiškai nepriklausoma bendrovė. Mūsų specialistai veikia sąžiningai ir nešališkai, remiasi Lietuvos įstatymais ir kitais Lietuvoje įteisintais teisės aktais.
  • Sąžininga kainodara. Skiriamieji bruožai mūsų vertinimo bendrovės yra individualus požiūris į kiekvieną klientą, taip pat priimtinos kainos už suteiktas paslaugas. Mūsų kainų politika yra skaidri ir neapima jokių paslėptų papildomų mokesčių ar permokų.

Kad svetainė veiktų tinkamai, naudojame slapukus (cookies). Daugiau informacijos >

Šio tinklalapio slapukų nustatymai yra nustatyti „leisti slapukus“, kad galėtumėte gauti geriausią naršymo patirtį. Jei toliau naudosite šią svetainę nekeisdami slapukų nustatymų arba paspausite toliau „Sutinku“, jūs sutinkate su tuo.

Uždaryti