AKTUALIJOS

CarCheck System PLUS video

Automobilio kėbulas yra labiausiai matomas ir tuo pačiu labiausiai pažeidžiamas automobilio elementas, kuris dengia visas likusias automobilio mechanines konstrukcijas. Tai  yra brangi ir svarbi transporto priemonės dalis, kurios išvaizda ir būklė turi ypač didelę įtaką automobilio vertei.

Didžiosios daugumos automobilių gamintojų gamyklinis kėbulo paviršiaus padengimo storis sudaro 70-170 mikronų išorinėms detalėms ir 50-100 mikronų vidiniams paviršiams (tarpduriams, statramsčiams, bei variklio skyriaus ir bagažinės dažytiems paviršiams).
Kėbulo dangos storio matavimas, turėtų būti vienas iš pirmiausiai atliekamų patikrinimų ketinant įsigyti naudotą automobilį, kuris ateityje gali padėti išvengti nemalonių netikėtumų susijusių su nekokybišku kėbulo remontu ar dažymu.
Džiaugiamės galėdami Jums pasiūlyti kvalifikuotą pagalbą, nes mūsų įmonės specialistai naudoja profesionalią Car Check System PLUS kėbulo dangos storio matavimo įrangą, kurios dėka galima patikimai nustatyti ar automobilio kėbulas buvo remontuotas arba perdažytas ir kaip kokybiškai tai buvo padaryta.

Kad svetainė veiktų tinkamai, naudojame slapukus (cookies). Daugiau informacijos >

Šio tinklalapio slapukų nustatymai yra nustatyti „leisti slapukus“, kad galėtumėte gauti geriausią naršymo patirtį. Jei toliau naudosite šią svetainę nekeisdami slapukų nustatymų arba paspausite toliau „Sutinku“, jūs sutinkate su tuo.

Uždaryti